Slide background

O nás

Hobby chovem terarijních zvířat se zabýváme již více jak dvacet osm let.

Vzhledem k nedostupnosti mnoha druhů zvířat a v některých případech i jejich vysoké pořizovací hodnotě jsme se rozhodli věnovat se chovu a prodeji zvířat na profesionální úrovni a nabídnout i ostatním chovatelům možnost pořídit si do chovu i ty druhy, které do té doby nebyly běžně dostupné.

Z tohoto důvodu jsme v roce 2005 v létě uskutečnili první import terarijních zvířat z Tanzánie a tím se také začala historie naší " firmy " ANIMALFARM – Jiří Krchov.

Od té doby se uskutečnilo mnoho importů z nichž se v mnoha případech jednalo o vůbec první importy daných druhů zvířat do ČR popřípadě do Evropy a mnoho druhů zvířat pocházejících z těchto importů lze nalézt například v kolekcích našich největších zoologických zahrad.

Do dnešních dnů jsme nabídli našim zákazníkům zvířata z Argentiny, Barbadosu, Beninu, Brazílie, Činy, Demokratické Republiky Kongo, Egypta, Ghany, Guyany, Indonésie, Iránu, Kamerunu, Keňi, Mali, Madagaskaru, Malajsie, Mozambiku, Nigérie, Nikaragui, Pákistánu, Panamy, Paraguaye, Surinamu, Tanzánie, Toga, Ugandy, USA, Zambie a dalších.

Mnoho z těchto importů popřípadě druhů zvířat v nich bylo do ČR dovezeno vůbec poprvé, některé druhy byly s největší pravděpodobností dovezeny vůbec poprvé i do EU.

V současné době také úzce spolupracujeme s chovateli ze zahraničí, například z Itálie, Slovinska, Srbska,  Maďarska, Německa, jejichž odchovy můžete pravidelně najít v naší nabídce.

V našem chovatelském zařízení se věnujeme především chovu drobných savců, chameleonů, některých druhů gekonů a žab.
V posledních letech se nám podařilo dosáhnout několika úspěchů v podobě prvoodchovů v rámci ČR, popřípadě i v rámci EU.

V srpnu 2014 se začal desátý rok naší " profesionální " existence a my doufáme, že se nám podařilo v minulých letech přispět našimi odchovy a importy k rozšíření počtu chovaných druhů, k rozšíření povědomí veřejnosti o chovu terarijních zvířat a v neposlední řadě ke zvětšení chovatelské základny nejen u nás ale i v Evropě.

Doufáme že nám i nadále zachováte svoji přízeň a že se budete těšit spolu s námi z péče o širokou škálu těchto fascinujících tvorů. Jako doposud Vám budeme k dispozici jak v případě zájmu o koupi jakéhokoliv druhu a tak i v případě jakýchkoliv dotazů týkajících se chovu, zařízení chovných nádrží či pořízení příslušenství a dalších souvisejících věcí.

Stejně jako doposud budeme velice rádi pokud nám nabídnete Vaše odchovy chameleonů, gekonů, žab a jiných zvířat.

Ať se Vám daří v chovech i v životě Vám přeje

Váš tým

ANIMALFARM